Lenovo ThinkPad P43s – kompaktowy i mobilny

Lenovo ThinkPad P43s to nowy, mobilny komputer, którego matryca wynosi po przekątnej 14 cali

Jaki powinien być laptop idealny? Z całą pewnością istnieje szereg cech, które charakteryzują najlepsze urządzenia. Przed wyborem i zakupem wymarzonego laptopa, z całą pewnością warto zastanowić się najpierw, czego tak naprawdę się szuka. To znacząco ułatwi dokonywanie wyboru. Na pewno jednak Lenovo ThinkPad P43s wart jest szczególnej uwagi. Nie bez powodu stał się on jednym z częściej polecanych laptopów na rynku!

Co wyróżnia Lenovo ThinkPad P43s na tle innych laptopów?

Lenovo ThinkPad P43s to nowy, mobilny komputer, którego matryca wynosi po przekątnej 14 caliLenovo ThinkPad P43s to nowy, mobilny komputer, którego matryca wynosi po przekątnej 14 cali. Jest to doskonały rozmiar, aby móc takiego laptopa zawsze mieć przy sobie. Zmieści się on bowiem do praktycznie każdej torby. Jego znaczącym atutem jest fakt, iż posiada on wytrzymałą, ale zarazem ultralekką obudowę, która wykorzystana została także w przypadku kilku wcześniejszych modeli i spisała się w nich doskonale. To dlatego ich sukces został przeniesiony także na najnowszy typ Lenovo.

Mocnym punktem tego laptopa jest jego procesor. Inter Core i7 z generacji Whiskey Lake pozwala na wydajną i długotrwałą pracę na najwyższych obrotach. Do tego dochodzi karta graficzna, która umożliwia oglądanie filmów oraz zdjęć w najwyższej jakości, przy zachowaniu niesamowitej ostrości oraz głębi kolorów. Dzięki temu obraz jest w pełni realny i przyjemny dla widza.

Ten model Lenovo został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o studentach kierunków ścisłych, którzy często obsługują programy graficzne, służące do sporządzania projektów. Takie programy bardzo często dużo ważą i posiadają wiele szczegółów, co sprawia, że działają tylko na laptopach o dużej mocy procesora oraz powiększonej pamięci. Wszystko to można znaleźć w przypadku Lenovo ThinkPad P43s.

Trwałość laptopa sprawdzana była względem wytycznych wojskowych. To właśnie dlatego stacja mobilna nastawiona jest na przetrwanie nawet w ekstremalnych warunkach. Nie straszne jej upuszczenia, zalania, czy nagłe skoki temperatury oraz ciśnienia, co sprawia, iż ten model Lenovo faktycznie przetrwa wszystko.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com