Lenovo ThinkPad T14s- wydajność i dobry wygląd w jednym

Poszukiwania odpowiedniego sprzętu elektrycznego czasami trwają naprawdę długo

Poszukiwania odpowiedniego sprzętu elektrycznego czasami trwają naprawdę długo. Na rynku jest bowiem tak wiele modeli laptopów, że wybranie tego jednego, najlepszego, faktycznie może sprawić pewien kłopot. To właśnie dlatego warto poznać parametry Lenovo ThinkPad T14s. Jest to bowiem laptop najnowszej generacji, który z całą pewnością spełni oczekiwania każdego, kto poszukuje komputera o doskonałej wydajności, który poradzi sobie z każdym programem.

Czym charakteryzuje się Lenovo ThinkPad T14s?

Poszukiwania odpowiedniego sprzętu elektrycznego czasami trwają naprawdę długoModel, o którym mowa to planowana nowość, co oznacza, że w sklepach pojawi się dopiero za jakiś czas. Mimo to już teraz warto przyjrzeć się jego parametrom, które delikatnie mówiąc, naprawdę są niesamowite.

Lenovo ThinkPad T14s to model, który pierwotnie został stworzony dla biznesmenów, którzy ciągle są w ruchu i potrzebują sprzętu super wydajnego, ale jednocześnie ultralekkiego. W końcu muszą nosić go ze sobą przez cały dzień i byłoby to kłopotliwe, jeśli laptop posiadałby zbyt duże wymiary lub zbyt wiele ważył.

Jednym z największych atutów tego modelu, z całą pewnością jest najnowszy procesor Inter Comet Lake. Pozwala on na niezawodną pracę w każdych warunkach, nawet, wtedy gdy laptop przez długi czas nie jest podłączany do prądu. Wytrzymała bateria sprawia, iż sprzęt działa na najwyższych obrotach i zawsze można zabrać go ze sobą, a zapomnienie ładowarki nie jest już żadnym problemem, ani przeszkodą.

Ekran ma idealne wymiary, 14 cali, co umożliwia oglądanie filmów w doskonałej jakości. Matowa matryca IPS w rozdzielczości Full HD pozwala na zobaczenie prawdziwej głębi kolorów, która jest nieporównywalnie lepsza, niż u jego poprzedników.

Sam laptop posiada także szereg zabezpieczeń, które ułatwiają i zabezpieczają codzienną pracę. Między innymi jest to system Privacy Guard, który włącza się, gdy ktoś inny spogląda przez ramię na ekran. Chronione są także wszelkie znajdujące się na laptopie dane. Istnieje także możliwość całkowitej blokady wbudowanej kamerki.

Business obraz autorstwa katemangostar - www.freepik.com