Lenovo ThinkPad E14 – biznesowy notebook do zadań specjalnych

Lenovo ThinkPad E14 to laptop, któremu zaufały tysiące przedsiębiorców na całym świecie

Niezbędnym narzędziem pracy każdego przedsiębiorcy jest dobrej klasy notebook biznesowy. Dobry, wydajny sprzęt pozwoli na wykonywanie wszelkich zadań związanych z obsługą firmy z dowolnego miejsca na świecie. Jeśli zatem zależy Ci na szybkim, niewielkim laptopie, który nie będzie zbędnym balastem w podróży to zdecydowanie powinieneś zainteresować się modelem Lenovo ThinkPad E14, który sprawdzi się świetnie jako laptop do pracy zarówno w domu, biurze jak i podróży. Więcej na temat tego komputera mobilnego dowiesz się w dalszej części tego artykułu.

Specyfikacja na topowym poziomie

Lenovo ThinkPad E14 to laptop, któremu zaufały tysiące przedsiębiorców na całym świecieParametry danego laptopa decydują o tym, czy dobrze będzie się on nadawał do naszych zastosowań. Niezwykle więc istotne jest, aby dobrze przeanalizować całą specyfikację danego notebooka, bowiem pozwoli to na uniknięcie zbędnych kosztów, czy marnowania pieniędzy. W przypadku modelu Lenovo ThinkPad E14 mamy do czynienia z następującą konfiguracją:

  • 14 calową, matową matrycą IPS o rozdzielczości Full HD, zapewniającą świetną jakość obrazu,
  • solidną, wykonaną z aluminium i tworzyw sztucznych obudowę,
  • wygodną klawiaturę oraz TrackPoint i duży gładzik,
  • niskonapięciowy procesor Intel Core 10. generacji – Intel Comet Lake, odpowiadający za wspaniałą wydajność i długi czas pracy na baterii,
  • aż do 16 GB szybkiej pamięci DDR4,
  • nowoczesny dysk SSD na złączu M.2 PCIe NVMe z krótkim czasem dostępu do plików,
  • wydajną zintegrowaną kartę graficzną Intel UHD Graphics lub dedykowaną AMD Radeon RX 640,
  • niewielką wagę i kompaktowe wymiary,
  • pojemną baterię wspierającą technologię szybkiego ładowania.

Postaw na sprawdzony model!

Lenovo ThinkPad E14 to laptop, któremu zaufały tysiące przedsiębiorców na całym świecie (www.kuzniewski.pl). Jest to sprzęt o nienachalnej, biznesowej stylistyce, która w połączeniu z niewielkimi rozmiarami i świetną specyfikacją sprawia, iż nadaje się on do pracy w każdych okolicznościach. Notebook ten poradzi sobie zarówno w pracy biurowej, jak i w trakcie podróży. Wysoka wydajność i długi czas pracy sprawią, że będziesz mógł zarządzać przedsiębiorstwem z dowolnego miejsca na świecie.

Business obraz autorstwa yanalya - www.freepik.com