Laptop dostosowany do różnych rodzajów pracy

Twoja praca pozwala Ci na przynoszenie pracy do domu?

Słyszałeś może o Lenovo ThinkPad T14s do celów biznesowych? Jeśli nie to zapraszam do zapoznania się z laptopem z rodziny Lenowo. W tym artykule dowiesz się do jakich prac Lenovo ThinkPad T14s może być przydatny (https://www.kuzniewski.pl/k4599,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-t-thinkpad-t14s.html). Zapraszam na krótką wyprawę do świata utrabooków marki Lenowo. 

Laptop Lenovo ThinkPad T14s podczas prac zdalnych

Twoja praca pozwala Ci na przynoszenie pracy do domu? Twoja praca pozwala Ci na przynoszenie pracy do domu? Czasem jest to konieczność, a czasem traktujesz to jako przyjemność. Jeśli masz pracę zdalną Lenovo ThinkPad T14s może być szczególnie przydatny. Ta 14-calowa maszynka jest na tyle funkcjonalna, że z powodzenie sprawdzi się jako laptop do pracy zdalnej. Jego pojemna pamieć pozwala na przechowanie wszelkich dokumentów pracowniczych. Należy dodać, że laptop o pojemności od 8 GB danych możesz dowolnie zwiększyć. W zależności od potrzeb konfiguracja może zwiększyć przechowanie danych do 32 GB. Czy jest to dużo? Jeśli Lenovo ThinkPad T14s ma Ci służyć jako laptop pracowniczy w domu to jest to duża pojemność.

Urządzenie Lenovo ThinkPad T14s do wyjazdów służbowych

Twoja praca wymaga ciągłych wyjazdów w delegacje? Potrzebujesz laptopa na którym możesz pracować podczas podróży? Jeśli taki typ pracy wykonujesz Lenovo ThinkPad T14s jest dla Ciebie stworzony. Jako osoba podróżująca docenisz jego wydajność. Nowy Lenovo ThinkPad T14s posiada bardzo wytrzymałą baterię. Jej wytrzymałość sięga 20 godzin pracy. Jest to bardzo dobry wynik. Tak wytrzymała bateria sprawdzi się na w każdej wielogodzinnej podróży. Z urządzenia możesz korzystać  w podróży krajowej oraz zagranicznej.

Ekran i karta  do prac graficznych i nie tylko

Aby grafik mógł z powodzeniem tworzyć dziela sztuki poza firmą i nie tylko potrzebuje mocnego sprzętu. Do tego celu oprócz programów, tabletu przyda się ekran oraz mocna karta graficzna. Model Lenovo ThinkPad T14s posiada kartę INTEL® UHD GRAPHICS 620 (https://www.notebookcheck.pl/Intel-UHD-Graphics-620.272772.0.html). Według opinii użytkowników karta w Lenovo ThinkPad T14s posiada dość przyzwoitą częstotliwość rdzenia. Model z powodzeniem można zabrać na graficzną prezentacje do klienta.

Business obraz autorstwa senivpetro - www.freepik.com