Laptop dla profesjonalistów – Dell Precision 15 3541

Laptopy dla profesjonalistów to kategoria sprzętów, które mają spełniać wysokie wymagania użytkownika

Laptopy dla profesjonalistów to kategoria sprzętów, które mają spełniać wysokie wymagania użytkownika. Są one najczęściej używane przez inżynierów, projektantów, grafików, programistów, filmowców, fotografów, itd. Również w branżach bardzo wymagających, tj. przemysł, produkcja czy branża kosmiczna wysokiej klasy laptopy to bardzo istotna kwestia.

Dell Precision 15 341

Laptopy dla profesjonalistów to kategoria sprzętów, które mają spełniać wysokie wymagania użytkownikaFirmy Dell nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy, kto kiedyś szukał laptopa dla siebie, na pewno zetknął się z modelami tej marki. Są one polecane dla zwykłego użytkownika, ale najbardziej znane są użytkownikom biznesowemu oraz profesjonalnemu. Z laptopów firmy Dell korzystała nawet NASA. Seria, która jest najbardziej zaawansowana to właśnie Precision. Są to wyjątkowe stacje robocze, które radzą sobie w najbardziej wymagających warunkach. Obsługują największe programy użytkowe na świecie, np. CAD 2D i 3D.

Jeden z przedstawicieli tej serii to Dell Precision 15 3541 (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k4397,laptopy-dell-precision-precision-15-3541.html). Charakteryzuje się on wysokiej jakości procesorem czterordzeniowym Intel Core z generacji Whiskey Lake. Jest możliwość skonfigurowania maksymalnie 32 GB pamięci RAM. Poza tym pasują do tego karty graficzne: Intel UHD Graphics 620 lub Nvidia Quadro P620. Wyposażony jest w matrycę matową, ale również dotykową. Liczne konfiguracje tego laptopa to duży plus, bo użytkownik może sobie dostosować laptopa do swoich potrzeb.

Dell Precision 15 3541 posiada elementy, która dbają o bezpieczeństwo użytkownika i jego danych, tj:

  • czytnik linii papilarnych
  • możliwość zakrycia kamery
  • technologia RMT Pro, która chroni przed skutkami awarii

Model ten posiada certyfikat niezawodności. To jest właśnie ważne dla użytkownika zaawansowanego. Laptop, który ma służyć w branży wymagającej nie może psuć się, ma działać szybko i wydajnie. Dużym plusem tego modelu jest lekkość jak na tą serię, bo waży niecałe 2kg. Ilość portów i gniazd sprawia, że można przygotować bardzo profesjonalne środowisko robocze w połączeniu z innymi urządzeniami.

 

Obraz z dell.com