Świetny ultrabook dla przedsiębiorców – Lenovo ThinkPad L13

Chociaż na rynku urządzeń mobilnych znaleźć można wiele propozycji wydajnych sprzętów, to jednak połączenie szybkiej pracy i niewielkich rozmiarów zdarza się już niezwykle rzadko

Chociaż na rynku urządzeń mobilnych znaleźć można wiele propozycji wydajnych sprzętów, to jednak połączenie szybkiej pracy i niewielkich rozmiarów zdarza się już niezwykle rzadko. Ze względu na zapotrzebowanie przedsiębiorców, którzy wiele czasu spędzają w delegacji, poza biurem i potrzebują laptopa, na którym można polegać zaprojektowano model Lenovo ThinkPad L13. Jest to absolutna nowość na rynku laptopów, która gwarantuje znakomite osiągi przy niezwykle długim czasie pracy na baterii i niewielkich rozmiarach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

Bezkompromisowa wydajność i jakość wykonania

Chociaż na rynku urządzeń mobilnych znaleźć można wiele propozycji wydajnych sprzętów, to jednak połączenie szybkiej pracy i niewielkich rozmiarów zdarza się już niezwykle rzadkoGłównymi cechami, dzięki którym Lenovo ThinkPad L13 wyróżnia się na tle innych laptopów jest jego smukła sylwetka i lekkość przy zachowaniu pełnej, szybkiej, biznesowej funkcjonalności. Stanowi on świetny wybór dla wszystkich osób, które cenią sobie mobilność sprzętu i pragną korzystać z jednego urządzenia nie tylko w biurze i domu, ale także podczas podróży. Za świetne osiągi tego urządzenia odpowiadają następujące podzespoły:

  • czytelna, matowa 13 calowa matryca IPS w rozdzielczości Full HD zapewniająca świetną jakość obrazu,
  • niskonapięciowy procesor Intel Core 10. generacji – Intel Comet Lake, który odpowiada za niezwykłą prędkość działania,
  • nawet do 16 GB pamięci RAM DDR4,
  • superszybki dysk M.2 PCIe NVMe,
  • pojemna bateria ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania,
  • niewielka waga, kompaktowe rozmiary i solidne wykonanie.

Czy warto zainteresować się laptopem Lenovo ThinkPad L13?

Zdecydowanie zadaniem trudnym będzie znalezienie laptopa o podobnych do modelu Lenovo ThinkPad L13 parametrach, który z łatwością sprosta każdym wyzwaniom. Produkt opisywany w tym artykule to sprzęt, na którym zawsze można polegać – niezależnie od okoliczności, w jakich się znajdziemy. Zawsze zapewni on niesłychanie szybką i komfortową pracę, a dzięki temu dla przedsiębiorców będzie ważnym narzędziem do zarządzania firmą i do ogólnie pojętej pracy zdalnej, jak i w biurze.

Infographic obraz autorstwa yanalya - www.freepik.com