Biznesowy laptop Lenovo ThinkPad E14

W dzisiejszych czasach dobry laptop to niezbędne narzędzie do pracy dla każdego przedsiębiorcy

W dzisiejszych czasach dobry laptop to niezbędne narzędzie do pracy dla każdego przedsiębiorcy. Powinno się ono charakteryzować wysoką wydajnością, ale także i znakomitą przenośnością, dzięki czemu taki sprzęt będzie można z łatwością zabrać między innymi w delegację. Jeśli chodzi o mobilny komputer, na którym zawsze będzie można polegać i zaoferuje on wspaniałą szybkość pracy to warto zainteresować się modelem, jakim jest Lenovo ThinkPad E14. Jest to planowana nowość wyposażona w najnowszej generacji procesory, które w połączeniu z dobrze skrojoną resztą specyfikacji dają ogromne możliwości.

Specyfikacja godnego prawdziwego biznesmena

W dzisiejszych czasach dobry laptop to niezbędne narzędzie do pracy dla każdego przedsiębiorcyWnętrze komputera to najważniejsza sprawa, którą powinno się kierować przy wyborze odpowiedniego urządzenia dla konkretnych zastosowań. W przypadku laptopa, jakim jest Lenovo ThinkPad E14 konfiguracja przedstawia się następująco:

  • 14 calowa, matowa matryca IPS o rozdzielczości Full HD,
  • niskonapięciowy, bardzo wydajny procesor Intel Core 10. generacji – Intel Comet Lake,
  • nawet do 16 GB szybkiej pamięci DDR4,
  • superszybki dysk SSD na złączu M.2 PCIe NVMe,
  • zintegrowana karta graficzna Intel UHD Graphics lub dedykowana AMD Radeon RX 640 (więcej) w zależności od wariantu,
  • niewielka waga i kompaktowe rozmiary,
  • pojemna bateria ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania.

Dlaczego warto zainteresować się tym laptopem?

Notebook biznesowy, jakim jest Lenovo ThinkPad E14 to solidna konstrukcja wykonana z dbałością o wszelkie szczegóły. Jego nienaganna, stonowana stylistyka nadaje mu charakteru, a zastosowane podzespoły pozwalają na długą i niezwykle efektywną pracę w dowolnym miejscu na świecie. Jest to niezwykle istotna sprawa dla każdego przedsiębiorcy, który często musi przemieszczać się między firmami lub zmuszony jest to do regularnych wyjazdów w delegację. Niewielki, lekki laptop o świetnych parametrach będzie z pewnością świetnym kompanem dla każdego, nawet najbardziej wybrednego biznesmena, o czym świadczą między innymi liczne, niezwykle pozytywne opinie na temat tego konkretnego modelu.

Business obraz autorstwa yanalya - www.freepik.com