Laptop dla osób o wysokich wymaganiach – Lenovo ThinkPad T14

Dobry laptop biznesowy musi być nie tylko ergonomiczny, poręczny i lekki, ale dodatkowo długo działać na baterii i oferować świetną wydajność.

Oczywiście można wybrać pierwszego lepszego laptopa, który pewnie nie raz przyprawi nas o ból głowy swoim wolnym działaniem – można, ale po co? Lepiej od razu wybrać notebook, co do którego będziemy mieć absolutną pewność w każdych warunkach – będzie lekki, poręczny, a przy tym bardzo wydajny. Takim sprzętem jest na przykład model Lenovo ThinkPad T14, który stanowi prawdziwą innowację na rynku komputerów mobilnych (o czym także tutaj: www.kuzniewski.pl), bowiem pomimo swoich niewielkich rozmiarów dysponuje on ogromną mocą obliczeniową. To wszystko za sprawą zastosowania niskonapięciowych procesorów Intel Core 10. generacji – Intel Comet Lake.

Co skrywa wnętrze Lenovo ThinkPad T14?

Dobry laptop biznesowy musi być nie tylko ergonomiczny, poręczny i lekki, ale dodatkowo długo działać na baterii i oferować świetną wydajność.Dobry laptop biznesowy musi być nie tylko ergonomiczny, poręczny i lekki, ale dodatkowo długo działać na baterii i oferować świetną wydajność. Tak się składa, że na sukces modelu Lenovo ThinkPad T14 pracuje cały szereg pozytywów, wśród których wyróżnić możemy na przykład:

  • czytelny, matowy, 14 calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD,
  • solidną, wytrzymałą konstrukcję o niewielkiej wadze,
  • zastosowanie niskonapięciowych, najwydajniejszych na rynku procesorów Intel Core 10. generacji – Intel Comet Lake,
  • wykorzystanie nawet 16 GB pamięci DDR4 oraz superszybkiego dysku SSD na złączu M.2 PCIe NVMe o pojemności do 1 TB,
  • zastosowaniu szeregu funkcjonalności istotnych dla bezpieczeństwa użytkownika, takich jak mechaniczna przesłona kamery, czy czytnik linii papilarnych,
  • wydajną, pojemną baterię, która pozwoli na wiele godzin pracy, a dodatkowo wspiera technologię szybkiego ładowania.

Wszechstronność ponad miarę

Nic dziwnego, że tak świetny laptop jak Lenovo ThinkPad T14 święci triumfy na polu biznesowym, bowiem jest to sprzęt niemal idealny w każdym calu. Lekkość i niewielkie wymiary urządzenia stanowią, że jest ono ultra mobilne, a wysoka wydajność zapewniona przez najnowszą generację procesorów sprawia, że notebook nawet nie sapnie. Wygodna bateria, stonowana stylistyka i wytrzymała konstrukcja to cechy za które model ten został pokochany przez wielu biznesmenów na całym świecie.

Obraz autorstwa StockSnap - Pixabay