Asus Pro P2520- dobry sprzęt w jeszcze lepszej cenie

fot. asus.com

Rynek urządzeń przenośnych jest stale zapełniany przez kolejne urządzenia. Producenci stawiają przede wszystkim na zwiększenie wydajności swoich urządzeń, na jakość wykonania oraz na ich jak najlepszy wygląd. Wszystko to jednak przyczynia się do zwiększenia cen przez co na najwydajniejsze urządzenia pozwolić może sobie niewiele osób. Na szczęście Asus wypuścił model Pro P2520, który dostępny jest w trzech wersjach dostosowanych do potrzeb klientów.

Wersje

Asus zdecydowanie utwierdza w przekonaniu iż można tworzyć komputery wydajne a zarazem przystępne cenowo dla większości osób

fot. asus.com

Najtańsza i zarazem najmniej wydajna wersja komputera oznaczona została jako SJ. Posiada ona procesor Pentium N3700 oraz kartę grafiki NVIDIA GeForce 920M. Takie podzespoły w zupełności wystarczają do komfortowej pracy przy mniej wymagających aplikacjach, choć raczej nie zadowolą graczy.

Średnia półka to model oznaczony jako LA. Tutaj znajdują się już procesory Intel Core i5 oraz zintegrowane układy graficzne. Komputery te cechują się dużo lepszą wydajnością od linii SJ głównie ze względu na dużo wydajniejszy procesor.

Dla najbardziej wymagających Asus przygotował linie LJ, która to stanowi połączenie dwóch poprzednich. Znaleźć można w niej więc procesor Intel Core i5 oraz grafikę NVIDIA GeForce 920M. Dodatkowo wersja ta posiada matrycę pozwalającą na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości Full HD.

Ceny komputerów w zależności od wersji wahają się od około 2400 złotych do 3300 złotych.

Dodatkowe informacje

Komputery ważą około 2,3 kg a więc nie są bardzo ciężkie i zabranie ich w podróż nie jest szczególnie dużym problemem. Posiadają one dodatkowo 6 komorowy akumulator oraz wyjścia HDMI i VGA.

Podsumowanie

Jak więc łatwo zauważyć ceny komputerów są dostosowane do ich wydajności. Asus tymi modelami zdecydowanie utwierdza w przekonaniu iż można tworzyć komputery wydajne a zarazem przystępne cenowo dla większości osób. Komputery za którymi będzie stała również dobra jakość wykonania oraz elegancki wygląd. Wszystko to sprawia, iż Asus Pro P2520 to bardzo interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają dobrego komputera w atrakcyjnej cenie.